Mamak Sineklik Sistemleri
Mamak Sineklik Sistemleri

Mamak Sineklik Sistemleri

 

Sineklik sistemleri yaz aylarında ortaya çıkan böceklerden ve sineklerden korunmak amacı ile pencere ve kapılara monte edilerek kullanılan bir sistemdir.


Sineklik çeşitleri nelerdir?


Plise sineklik; Son yıllarda en çok kullanılan sineklik sistemlerinden birisidir. Tüllerin pileli halde gerekli yerlere monte edilmesi şeklinde kurulmaktadır. Bu yöntemle üretilen şık sineklik modelleri uzun yıllar kullanılabilmektedir.


Stor sineklik; Uygun ölçülerdeki bir kasanın içerisine takılan yay takımı ile hareket eden, içine tül sarılan bir motor yatağı ve iki yana monte edilmiş U şeklindeki kıl fitilleri bulunan sineklik sistemidir. Pencerelere dikey olarak çalışan sistemler, kapılara ise yatay olarak çalışan sistemler kurulmaktadır. Stor sineklik sistemleri yaylı ve hareketli yapısıyla kullanımı en kolay olan sineklik sistemleridir. Bu sistemi uygularken yanmaz tüller ve fiberglas tüller kullanılmaktadır.


Kedi sinekliği; adından da anlaşılacağı gibi haşerelerin ve sineklerin eve girmesini engellediği gibi evcil olarak beslenen kedi ve köpeklerin de evden dışarı çıkmasını, camdan ve balkondan düşmelerini engellemek amacı ile kurulan sistemdir. Bu sistemin en önemli özelliği evcil hayvan pençesine karşı dayanıklı olan alüminyum galvaniz karışımı tülden üretilmesidir.


Menteşeli sineklik; ekonomik olarak en uygun sineklik sistemidir. Alüminyum bir kasanın içerisine gergin olarak uygulanan fiberglas tül ile üretilmektedir.

 

ankara mamak sineklik sistemleri,ankara mamak sineklik imalatı,ankara mamak sineklik montajı,ankara mamak sineklik montajı yapanlar,ankara mamak sineklik fiyatı,mamak sineklik sistemleri,mamak sineklik imalatı,mamak sineklik montajı,mamak sineklik montajı yapanlar,mamak sineklik fiyatı,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014